УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Підсумки І півріччя 2020 року Великого будівництва на Львівщині

Підсумки І півріччя 2020 року Великого будівництва на Львівщині

Як вже презентували, відповідно до амбітного плану Укравтодору, у 2020 році заплановано відремонтувати 242,8 км автомобільних доріг загального користування державного значення Львівської області. Зокрема, ремонтно-будівельні роботи провести на 16 об’єктах, з яких 1 об’єкт будівництва, 6 об’єктів відремонтувати в рамках реконструкції і капітального ремонту та 9 – в рамках поточного середнього ремонту. Крім цього, відремонтувати 16 штучних споруд.

Одразу при настанні сприятливих погодних умов дорожня техніка виїхала на автомобільні шляхи і ми розпочали ремонтно-будівельні роботи. Впродовж чотирьох місяців активної роботи вже відремонтувано 78,9 км дороги, відповідно на сьогодні виконали 32% запланованого.

Як повідомив Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області: «Програма Президента України «Велике будівництво» на Львівщині у дорожній галузі є пріоритетною для регіону і має високий показник оперативного виконання. Автомобільні дороги Львівщини стають кращими щодня. З кожним місяцем ми додаємо десятки кілометрів капітально відремонтованих та реконструйованих доріг. Ця позитивна динаміка є рушієм та каталізатором економічного розвитку економіки області.»