УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Підписано Меморандум між Службою автодоріг, ЛОДА та Стрийською ОТГ

Підписано Меморандум між Службою автодоріг, ЛОДА та Стрийською ОТГ

Служба автомобільних доріг у Львівській області у партнерстві з Львівською обласною державною адміністрацією та Стрийською об’єднаною територіальною громадою співфінансуватимуть відновлення дорожньої інфраструктури

Об’єднуємо зусилля з метою відновлення дорожньої інфраструктури в межах Стрийської ОТГ. Для цього підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію у питаннях відновлення доріг з Львівською ОДА та Стрийською ОТГ.

«Відповідно до підписаного документу будемо розвивати та зміцнювати взаємне партнерство щодо розбудови сучасної дорожньої інфраструктури на теренах Стрийської міської територіальної громади. Завдяки цьому дороги стануть більш безпечними та комфортними не лише для автомобілістів, а й усіх інших учасників дорожнього руху, а територіальна громада співфінансуватиме ці якісні зміни» - розказує Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Йдеться про:

- ділянку автомобільної дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка;

- 14-кілометрову ділянку дороги М-06 Київ – Чоп в обхід міста Стрий;

- відрізок автошляху Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич - Стрий.

На всіх зазначених проектах передбачено увесь безпековий комплекс: якісне дорожнє покриття, транспортні розв’язки, освітлення, тротуари, пішохідні переходи, велодоріжки, відеоспостереження.

Розвиток цього краю багато в чому залежить від якісної дорожньої інфраструктури.

Подібний формат співпраці у Львівській області вже реалізовується із Дрогобицькою ОТГ.

Зазначимо, що загалом у 2021 році за програмою Велике Будівництво у Львівській області буде побудовано, реконструйовано та відремонтовано 365,2 км державних доріг та оновлено 56 штучних споруд.

https://youtu.be/_vJ66f3MaG8