УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Оперативно про стан проїзду на дорогах Львівщини: працюємо у посиленому режимі

Оперативно про стан проїзду на дорогах Львівщини: працюємо у посиленому режимі

Вже другу добу у посиленому режимі майже дві сотні снігоочисної техніки працює на дорогах державного значення Львівщини. Спецмашини очищають та посипають протиожеледними матеріалами дорожнє покриття.

«Внаслідок інтенсивних опадів снігу з міркувань безпеки дорожнього руху та  для забезпечення ефективної роботи дорожньої снігоприбиральної техніки вночі доводилося тимчасово ввести обмеження руху вантажного автомобільного транспорту на автомобільних дорогах. Окрім значного снігопаду, в обласні подекуди сильні пориви вітру до 20 м/с, що значно ускладнює роботу дорожників. Завдяки наполегливій роботі підрядних організацій, на ранок маємо забезпечений проїзд автомобільними дорогами державного значення Львівщини» - зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Станом на зараз покриття доріг здебільшого мокре. На окремих ділянках, де спостерігаються інтенсивні опади снігу, покриття засніжене.

У гірській місцевості Львівщини спостерігаються опади снігу з дощем при температурі повітря нижче нуля.

Зазначимо, через сильні пориви вітру на деяких ділянках доріг можуть утворитися снігові замети.

Роботи по очистці автошляхів не припиняються, тому просимо водіїв надавати перевагу в русі дорожній техніці.

В черговий раз звертаємось до водіїв та просимо не виїжджати без нагальної потреби на далекі відстані, а при плануванні маршрутів враховуйте складність погодних умов.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням дорожнього руху на дорогах державного значення, просимо звертатись до чергового диспетчера Служби автомобільних доріг у Львівській області за номером телефону +38 (067) 370 80 67.

Водіям великогабаритного транспорту радимо користуватися майданчиками для відстою, розташованих вздовж державних доріг. Для зручності, всі вони відзначені на Google-мапі: http://bit.ly/2WsAaZe.

За прогнозами синоптиків впродовж сьогоднішнього дня теж сніжитиме. Тому,  у випадку значного погіршення погодних умов є ймовірність введення обмеження руху на державних дорогах. Більш детальна інформація щодо обмежень руху на дорогах державного значення буде повідомлена додатково. Слідкуйте за оновленнями новин на нашій сторінці.