УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація про стан проїзду дорогами державного значення Львівщини 29 січня

Оперативна інформація про стан проїзду дорогами державного значення Львівщини 29 січня

Майже сім десятків одиниць дорожньої техніки та понад вісімдесят робітників дорожньої галузі всю ніч працювали на автомобільних дорогах загального користування державного значення Львівської області для забезпечення безперебійного руху автомобільного транспорту. Для оброблення дорожнього покриття протиожеледними матеріалами використано 225 т піщано-соляної суміші.

Завдяки злагодженій роботі та оперативного реагування дорожніх служб впродовж ночі суттєвих утруднень в русі транспорту та заторів на основних трасах області не спостерігалося.

Станом на ранок 29 січня забезпечено належний проїзд транспорту на дорогах державного значення.

Дорожники Львівщини продовжують працювати на шляхах області у посиленому режимі. Особливу увагу приділяють найбільш небезпечними ділянкам, зокрема, на перевальних ділянках, поворотах, підйомах та спусках, на мостових переходах, пішохідних переходах та ін.

Варто зазначити, що за прогнозами синоптиків ускладнення погодних умов на Львівщині спостерігатиметься щонайменше кілька днів: опади дощу, мокрого снігу та снігу; пориви вітру 17 - 22 м/с, подекуди хуртовини. На окремих ділянках автомобільних доріг можлива ожеледиця.

Прохання до водіїв надавати перевагу в русі дорожній техніці. А також врахувати зазначену інформацію при плануванні поїздок та пам'ятати про особливості керування транспортними засобами у негоду.

 

Бережіть себе та близьких!