УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Офіційно відкрили відремонтовану дорогу до Меденич

Офіційно відкрили відремонтовану дорогу до Меденич

Відремонтовану автомобільну дорогу Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі 4 червня офіційно відкрили.

У події брали участь:
Голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков, Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, заступник Голови облдержадміністрації Юрій Бучко, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза та директор Департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Орест Шуліковський.
Автомобільна дорога загального користування державного значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі сполучає місто Львів з Пустомитівським, Миколаївським та Дрогобицьким районами і є найкоротшим шляхом до курортного міста Трускавець та селища Східниця.
Загальна протяжність дороги становить 47,5 км, в тому числі: І категорії – 1,5 км, ІІ категорії – 20,8 км і ІІІ категорії – 25,2 км.
Олег Береза: «На сьогодні ми вже з’єднали відремонтованою дорогою Львів з курортним містом Трускавець. Дорога Львів – Пустомити – Меденичі має важливе значення для дорожньої інфраструктури області, оскільки поява нового відремонтованого шляху дозволить значно розвантажити автомобільну дорогу М-06 Київ – Чоп на ділянці Львів – Стрий. Скажімо, близько на 35% розвантажимо міжнародну трасу. Ще багато роботи та планів на цей рік. Ми готові до роботи, адже відновлені та безпечні дороги області для нас в пріоритеті».
Варто зазначити, цю дорогу ремонтували в рамках реалізації інвестиційного проекту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області», який реалізується з 2017 року. На окремих ділянках траси виконали роботи з капітального ремонту та реконструкції. До цього часу забезпечення проїзду транспорту на вказаному шляху здійснювалося лише в межах експлуатаційного утримання, ліквідовуючи аварійну ямковість.
У 2019 році на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області дорожники розпочали капітально ремонтувати останню ділянку вказаної дороги від села Велика Горожанка до селища Меденичі (км 38+200 – км 53+992).
Впродовж 3 весняних місяців 2020 року відремонтували останні 8,4 км шляху та два мостові переходи у с. Колодруби.
Тепер новенька дорога має нове покриття із асфальтобетонної суміші з попереднім посиленням основи, впорядковані узбіччя, капітально відремонтовані всі штучні споруди (11 мостів та 1 шляхопровід) та проведені заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху. Крім цього, в межах населених пунктів влаштовано водовідведення, тротуари, зупинки громадського транспорту та зовнішнє освітлення.
Загальна вартість ремонтно-будівельних робіт становить 1,06 млрд. грн. Фінансування здійснювалося з державного бюджету.
Безпосереднє виконання робіт виконувала підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області.