УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Один із основних проектів обговорили у Службі автодоріг Львівщини

Один із основних проектів обговорили у Службі автодоріг Львівщини

Сьогодні, 10 квітня, у Службі автомобільних доріг у Львівській області відбулася робоча зустріч з представниками Європейських інвестиційних банків та Укравтодору.

Зустріч відбулася в рамках підготовки до реалізації спільного з Європейським інвестиційним банком проекту “Транспортний зв’язок в Україні — Фаза І” та нового спільного з Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком проекту, з метою належної підготовки до місії банків.

У ході зустрічі керівництво Служби автомобільних доріг у Львівській області спільно з місією, представниками Укравтодору та Укрдорінвесту обговорили деталі фінансування Проекту “Будівництво північної ділянки об’їзної автомобільної дороги м. Львів”. Це ще один крок до наближення мети.

Обговорення зазначеного проекту набирає обертів, оскільки реалізація його дозволить розвантажити Південний обхід міста Львів, зменшить кількість транзитного транспорту через місто та, відповідно, покращиться екологічна ситуація в регіоні. Не менш важливим аспектом будівництва такого напрямку - це підвищення безпеки та комфортності для учасників дорожнього руху.

Нагадаємо, у Львівській області планують збудувати трасу, яка з’єднає одну із головних артерій області автомобільну дорогу М-06 Київ — Чоп з трьома автомобільними дорогами державного значення, які прямують від м. Львова до кордону з Республікою Польща.

Відповідно до проекту, траса північної ділянки об’їзної автомобільної дороги м. Львів прокладена в смузі відведення конценсійної автомобільної дороги Львів — Краковець в межах третього пускового комплексу. Проектна ділянка дороги загальною довжиною 21,85 км запроектована за параметрами І-А категорії (4 смуги руху).

Проектом передбачено будівництво 3 мостів, 7 шляхопроводів та 3 естакад. Крім цього, на перетині з дорогами державного значення передбачено будівництво трьох транспортних розв’язок у двох рівнях: на початку проектної ділянки на примиканні до дороги Т-14-14 Північний обхід м.Львова, на перетині з автомобільними дорогами М-09 Тернопіль — Львів — Рава-Руська та Н-17 Львів — Радехів — Луцьк.