Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Обслуговування доріг має бути якісним

Обслуговування доріг має бути якісним

Сьогодні у Службі автомобільних доріг у Львівській області відбулася робоча зустріч з представниками підрядних організацій, на якій обговорили ряд питань щодо обслуговування автомобільних доріг загального користування державного значення відповідно до стратегії довготривалого контракту на експлуатаційне утримання доріг.

На нараді було наголошено, що основними критеріями обслуговування доріг є забезпечення належного проїзду транспорту, безпека руху та благоустрій.

“Ми повинні вже розпочинати активну підготовку для забезпечення проїзду транспорту автомобільними дорогами державного значення Львівської області в осінньо-зимовий період. Пропоную підрядним організаціям здійснювати заготівлю фрикційних матеріалів та готувати техніку для вчасної ліквідації зимової слизькості” - зазначив очільник Служби автомобільних доріг Львівщини.

Зазначимо, станом на сьогоднішній день автомобільні дороги загального користування державного значення: М- міжнародні, Н- національні та Р- регіональні в межах Львівської області у належному експлуатаційному стані, що надає можливість здійснювати безперешкодний рух транспорту. Також активно тривають ремонтні роботи на Т - територіальних автомобільних дорогах. Зокрема, зараз відновлюють дорожнє покриття на таких автодорогах:

- Т-14-02 Східниця — Пісочна;

- Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав;

- Т-14-16 Львів — Пустомити — Меденичі;

- Т-14-25 Миколаїв — Городок — Жовква — Кам’янка-Бузька — Бібрка;

- Т-18-06 Рівне — Млинів — Берестечко — Буськ — Перемишляни.

Крім цього, заплановано покращити стан дорожнього покриття в рамках поточного дрібного ремонту у 2019 році на окремих ділянках таких доріг, як:

- Р-39 Броди — Тернопіль;

- Т-14-17 Куровичі — Рогатин;

- Т-14-19 Миколаїв — Жидачів — Калуш.

Служба автомобільних доріг у Львівській області окремо висловлює подяку Львівській обласній державній адміністрації та депутатському корпусу Львівської обласної ради за співфінансування з обласного бюджету на ремонт доріг державного значення.