УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Нові технології під час створення Великого транзитного кільця

Нові технології під час створення Великого транзитного кільця

Продовжуємо реконструювати автомобільну дорогу Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка на ділянці Жовква – Кам’янка-Бузька.

«У ході проведення ремонтно-будівельних робіт на дорозі Т-14-25 підрядник застосовує вперше у нашій області технологію з використанням перевантажувача асфальтобетонної суміші, завдяки чому забезпечує додаткове перемішування суміші перед укладанням. Це дозволяє вирівнювати її температуру та склад, підвищувати щільність та рівність покриття, а отже, і якість. Крім цього, використання такої машини дозволяє суттєво прискорити та автоматизувати робочий процес», - коментує Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Що це за технологія?

Перевантажувач асфальтобетонної суміші - це потужний і надійний пристрій, який забезпечує безконтактне і безупинне укладання асфальтобетонної суміші в асфальтоукладальник.

Головні переваги цього механізму:

- безперервна робота асфальтоукладальника, без зупинок і поштовхів, що позитивно відображається на показнику рівності.

- вирівнювання температури асфальтобетонної суміші за рахунок подвійного перемішування, через що можна працювати в більш холодні дні, тим самим подовжити дорожній сезон. Також, подвійне перемішування дає змогу запобігати фракційної сегрегації асфальтобетонної суміші.

Станом на сьогодні маємо вже забезпечено проїзд транспорту у двох шарах асфальтобетону на 16-кілометровій ділянці дороги і трохи більше - у нижньому шарі. Також в межах населених пунктів влаштована дощова каналізація, облаштовуємо тротуари, зупинки громадського транспорту та освітлення.

Крім цього, перебудували міст через річку Желдець.

У ході ремонту також влаштована транспортна розв’язка в одному рівні типу «мале кільце» поблизу с. Дальнич, яку освітлено.

На об'єкті працює підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

З метою створення Великого транзитного кільця для розвантаження об'їзної дороги Львова та вуличної мережі міста в рамках реалізації програми Президента Велике будівництво цього року ми відремонтували кілька об'єктів реконструкції та капітального ремонту автошляху Т-14-25. Тепер відновленою дорогою ми з'єднали між собою три міжнародні траси: М-06 Київ – Чоп, М-11 Львів – Шегині та М-10 Львів – Краковець.