УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » На мості у Жидачеві дві смуги вже відкриті для руху

На мості у Жидачеві дві смуги вже відкриті для руху

На автомобільній дорозі М-30 Стрий – Ізварине продовжуємо ремонтні роботи. Значну увагу приділили штучним спорудам. Станом на сьогодні завершуємо ремонт вже на одному мості у селі Заліски через річку Дністер та влаштували трубу у селі Пчани через річку Тейсарівка.

Наразі активні роботи проводимо на переправах у містах Жидачів через річку Стрий та Ходорів через озеро, а також влаштовуємо трубу у селі Іванівці через річку Тейсарівка.

«Міст у Жидачеві через річку Стрий на автомобільній дорозі М-30 Стрий – Ізварине, є одним із найдовших мостів, які ремонтуємо цьогоріч на Львівщині . Довжина цієї споруди сягає 328 метрів. На цій переправі ми провели чималий комплекс робіт та вже забезпечили рух транспорту відремонтованим мостом по двох смугах руху», - повідомляє Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області.

У ході капітального ремонту провели такі роботи:

  • бетонування тротуарів;
  • встановили деформаційні шви;
  • провели гідроізоляцію накладної плити;
  • уклали конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття.

Станом на сьогодні мостовики приступили до влаштування бар’єрного та перильного огородження.

На об’єкті працює підрядна організація «Волинська містобудівельна компанія».

В рамках реалізації Національної програми «Велике будівництво» створюємо найдовший маршрут, загальною довжиною майже 1400 км. В межах Львівської області ремонтуємо дорогу М-30 Стрий – Ізварине на всій протяжності від Стрия до межі Івано-Франківської області.