УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » На Дорозі Єдності в межах Львівщини працюємо цілодобово

На Дорозі Єдності в межах Львівщини працюємо цілодобово

Сьогодні, Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький спільно із керівником Служби автомобільних доріг у Львівській області Олегом Березою оглянули хід виконання робіт з капітального ремонту автомобільної дороги М-30 Стрий – Ізварине.

«Протяжність автошляху М-30 в межах Львівської області сягає понад 44 км. Він проходить через 16 населених пунктів, де, у ході ремонту, ми облаштуємо тротуари та зовнішнє освітлення. Окрім ремонту проїзної частини, також забезпечимо водовідведення, облаштуємо узбіччя та відремонтуємо 5 мостових переходів, на трьох з яких роботи вже розпочаті. Крім цього, значну увагу зосередимо для безпеки дорожнього руху. Зокрема, проєкт передбачає будівництво двох кільцевих транспортних розв’язок у селі Іванівці на примиканні до автомобільної дороги Т-14-19 Миколаїв – Жидачів - Калуш та у Жидачеві, влаштування 20 сучасних засобів заспокоєння руху перед населеними пунктами, встановлення 7 одиниць світлофорних об’єктів у Ходорові та Жирові та облаштування зупинок громадського транспорту», - розказує Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Автомобільну дорогу М-30 Стрий – Ізварине ремонтуємо в рамках програми Президента "Велике будівництво" до 30 річниці Незалежності України. Ця міжнародна траса стане Дорогою Єдності, яка проходить від Львівщини до Луганщини і з’єднає найкоротшим маршрутом схід і захід нашої держави.

Ремонтно - будівельні роботи проводимо двома комплексами:

- км 0+000 - км 21+070 - виконавець ТзОВ «Шляховик- 97» (12 населених пунктів);

- км 21+070 - км 44+230 - виконавець ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» (4 населених пунктів).

Станом на сьогоднішній день виконано 23,6 % будівельних робіт.

Що зробили?

- зрізали старе дорожнє покриття довжиною понад 33 км;

- 17 км влаштували основи із органо-мінеральної суміші, укріпленої комплексним в'яжучим;

- уклали нижній шар асфальтобетонного дорожнього покриття довжиною 15 км.

Окрім того, що дорога матиме гарне дорожнє покриття, вона ще стане ширшою, завдяки чому дорога після ремонту відповідатиме параметрам ІІІ категорії.

Також розпочали ремонт мостових переходів. Наразі в роботі три переправи з п’яти. Йдеться про споруди у населених пунктах Жидачів (км 22+190), Заліски (км 29+603) та Ходорів (км 38+621). Зараз мостовики проводять роботи із демонтажу пошкоджених елементів споруд.

Вартість договору на будівельні роботи складає 1 480 980 тис грн.