УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » На автомобільній дорозі Т-14-18 Нижанковичі - Самбір - Дрогобич - Стрий активно ведуться ремонтні роботи

На автомобільній дорозі Т-14-18 Нижанковичі - Самбір - Дрогобич - Стрий активно ведуться ремонтні роботи

На автомобільній дорозі державного значення Т- 14 - 18 Нижанковичі - Самбір - Дрогобич - Стрий на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області активно проводяться роботи з поточного середнього ремонту. На сьогоднішній день підрядною організацією влаштовано вирівнюючий шар із асфальтобетонної суміші на протяжності 5 км на ділянці Самбір - Дрогобич. Ця ділянка дороги давно потребувала ремонту. Для ефективнішого проведення ремонту, роботи виконуються по всій ширині автомобільної дороги на ділянці Лішня - Долішній Лужок, яка перекрита для проїзду транспортних засобів. Об’їзд цієї ділянки можна здійснити по автомобільній дорозі С140428 Новошиці - Ріпчиці (на ділянці Лужок- Грушів) та автомобільній дорозі О140403 Дрогобич - Комарно (на ділянці Грушів - Дрогобич).

УВАГА! Служба автомобільних доріг у Львівській області нагадує, що рух на дорогах місцевого значення великовагового автомобільного транспорту, загальною масою понад 24 т і навантаженням на вісь понад 7т заборонено.