УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » На автомобільній дорозі М-10 Львів — Краковець ремонтні роботи тривають

На автомобільній дорозі М-10 Львів — Краковець ремонтні роботи тривають

На автомобільній дорозі М-10 Львів — Краковець в смт. Івано-Франкове тривають роботи з ліквідації аварійної ямковості суцільними картами. Влаштовувати дорожнє покриття дорожники розпочали вчора, 26 лютого. За день влаштовано асфальтобетонне покриття близько 1,4 км по одній смузі руху.

Сьогодні роботи з ліквідації ямковості активно продовжуються, тому рух транспорту здійснюватиметься у реверсному порядку.

Крім цього, шляховики продовжують ліквідовувати аварійну ямковість з використанням холодної асфальтобетонної суміші на інших автомобільних дорогах державного значення. Зокрема, роботи виконуються на автомобільних дорогах загального користування територіального значення Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав на ділянках с. Попелі — с. Ясениця Сільна та м. Самбір — с. Воля Садківська; Т-14-19 Миколаїв —Жидачів - Калуш на ділянці м. Жидачів — с. Журавно.

Загалом, з початку року ліквідовано понад 16 тис. м2 аварійної ямковості з використанням холодного та гарячого асфальтобетону.

Служба автомобільних доріг у Львівській області вкотре просить водіїв поставитися з розумінням до тимчасових незручностей та дотримуватися вимог Правил дорожнього руху.