УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Мостиська – Самбір – Борислав: 14 км дороги у вирівнюючому шарі асфальтобетону

Мостиська – Самбір – Борислав: 14 км дороги у вирівнюючому шарі асфальтобетону

Не збавляємо темпи виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі Т-14-15 Мостиська – Самбір – Борислав на 33 - кілометровому відрізку Мостиська – Самбір. Станом на зараз маємо влаштовано 14 км вирівнюючого шару асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім укріпленням основи із щебеневово-піщаної суміші, укріпленої цементом.

Для якнайшвидшого забезпечення належного проїзду транспорту на цьому об’єкті Великого будівництва одночасно працюють кілька бригад.

«Торік для ремонту дороги Т-14-15 ми доклали максимум зусиль і сьогодні маємо вже відремонтовану ділянку між Самбором та Бориславом. Відтак, слідом за маршрутним принципом, цього року приступили до відновлення дорожньої інфраструктури на іншій ділянці цієї ж дороги, а саме Мостиська – Самбір. Відремонтований маршрут дозволить з’єднати прикордонне містечко Мостиська із курортним регіоном Львівщини. Це суттєво вплине на соціально-економічне зростання та розвиток туризму в регіоні», - зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Маршрут від міста Мостиська до Самбора проходить через такі населені пункти: Крисовичі, Нагірне, Буховичі, Пнікут, Крукеничі, Воля-Садківська, Владипіль, Садковичі, Воля-Баранецька, Копань, Викоти, Бісковичі та Рудня. В межах цих населених пунктів для безпечного пересування дорогою пішоходів у ході ремонту влаштуємо тротуари та зупинки громадського транспорту. 

Що роблять:

- земляні роботи;

- розпушення старого дорожнього покриття;

- заміна водопропускних труб;

- підсилення основи із щебенево-піщаної суміші, укріпленої цементом;

- влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного дорожнього покриття.

Наразі шляховики працюють на ділянці Воля-Садківська – Владипіль.

Ремонтні роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».