УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Мостиська – Краковець: ми зрушили з нерухомої точки

Мостиська – Краковець: ми зрушили з нерухомої точки

Як і обіцяли, цього року відремонтуємо автомобільну дорогу О141003 Мостиська – Краковець. Сьогодні Служба автомобільних доріг у Львівській області уклала угоду із підрядною організацією на виконання ремонтних робіт.

Як прокоментував Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області: «Фактично 2 роки не виконувалися роботи для реалізації міжнародного проєкту «Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури”.  Завдяки наполегливій роботі команди Служби автодоріг Львівщини ми зрушили Проєкт з нерухомої точки і готові розпочати безпосередні ремонтні роботи. Вже скоро побачимо дорожню техніку на об’єкті».

Дорогу, загальною довжиною 19,1 км, яка з’єднує пункти пропуску через державний кордон між Україною та Республікою Польща, а саме «Шегині - Медика» та «Краковець – Корчова», відремонтують в межах поточного середнього ремонту.

Зазначимо, Проєкт реалізується Службою автомобільних доріг у Львівській області у партнерстві з Асоціацією “Єврорегіон Карпати — Україна” і Підкарпатським управлінням воєводських доріг в Ряшеві за фінансової підтримки Європейського Союзу у Рамках Програми транскордонного співробітництва Польща — Білорусь — Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства.