УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Монтуємо перші балки на мості на автошляху Львів – Радехів – Луцьк

Монтуємо перші балки на мості на автошляху Львів – Радехів – Луцьк

Сьогодні стартували роботи з монтажу балок прогонової будови на мостовому переході через річку Західний Буг на автомобільній дорозі Н-13 Львів – Радехів – Луцьк поблизу села Гайок.

У рамках програми Президента Велике Будівництво вже другий місяць поспіль проводимо активні будівельні роботи для зведення основного моста.

«Дорогою національного значення Львів – Радехів – Луцьк щодоби курсує чимала кількість транспортних засобів. Відновити належне транспортне сполучення між Львовом та Луцьком – це одне із наших пріоритетних завдань. Докладаємо усіх необхідних зусиль, щоб ще цього року провести значний комплекс робіт для зведення нового реконструйованого мосту», - повідомляє Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Зазначимо, на час проведення робіт з монтажу елементів прогонової будови моста обмежено рух транспорту з 08:00 по 19:00.

У вказаний період часу рух транспорту здійснюється в об’їзд мостового переходу у відповідності до погоджених в Управлінні патрульної поліції у Львівській області схем

Відповідні роботи проводитимемо також завтра 26.11.2021.

Просимо врахувати зазначену інформацію при плануванні маршруту.

На об’єкті працює підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».