Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Міністр інфраструктури України Владислав Криклій оглянув об'єкти дорожнього господарства Львівщини

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій оглянув об'єкти дорожнього господарства Львівщини

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій та заступник Голови Львівської обласної державної адміністрації Тарас Грень спільно з начальником Служби автомобільних доріг у Львівській області Русланом Кандибором сьогодні, 28 листопада, оглянули об’єкти дорожнього будівництва Львівщини.

Зокрема, оглянули стан виконання капітального ремонту  на автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі на ділянці с. Велика Горожанка – Меденичі.

Автомобільна дорога загального користування державного значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі сполучає місто Львів з Пустомитівським, Миколаївським та Дрогобицьким районами і є найкоротшим шляхом до курортного міста Трускавець та селища Східниця.

Загальна протяжність дороги становить 47,5 км, в тому числі: І категорії – 1,5 км, ІІ категорії – 20,8 км і ІІІ категорії – 25,2 км.

Варто зазначити, цю дорогу ремонтують в рамках інвестиційного проекту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області», який реалізується з 2016 року. До цього часу забезпечення проїзду транспорту на вказаному шляху здійснювалося лише в межах експлуатаційного утримання, ліквідовуючи аварійну ямковість.

У 2019 році на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області дорожники розпочали капітально ремонтувати останню ділянку вказаної дороги від села Велика Горожанка до селища Меденичі (км 38+200 – км 53+992).

На сьогоднішній день рух автомобільного транспорту здійснюється відремонтованою дорогою до села Колодруби. До цього населеного пункту виконані роботи з поширення проїзної частини, влаштовані конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім посиленням основи. В межах населених пунктів влаштовано дощову каналізацію, тротуари та зупинки громадського транспорту, освітлення. Також виконані заходи із забезпечення безпеки та організації дорожнього руху: нанесено дорожню розмітку, влаштовані знаки та бар’єрне огородження. 

Крім цього, активно проводяться ремонтні роботи на штучних спорудах. Зараз тривають роботи на п’ятьох мостових переходах поблизу Колодрубів.