УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Мале Карпатське коло: Ремонт моста у селі Тухолька

Мале Карпатське коло: Ремонт моста у селі Тухолька

Реалізація державного інвестиційного проєкту «Мале Карпатське коло» в рамках програми Президента «Велике будівництво» на Львівщині наразі активно відбувається на шістьох об’єктах. Йдеться про мостові переходи на автомобільних дорогах М-06 Київ – Чоп та Т-14-24 Сколе – Славське.

«Карпати набирають все більшої популярності і розвиток дорожньої інфраструктури тут вкрай необхідний. Інвестиційний проєкт «Мале Карпатське коло» спрямований якраз для покращення доступності центральної частини Українських Карпат в межах Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей, що сприятиме збільшенню туристичного потенціалу  та покращенню соціально-економічного становища в регіоні», - повідомив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

На фото: капітальний ремонт мостового переходу через річку Бринівка на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп у селі Тухолька, км 681+309.

Станом на зараз цей міст вже відремонтували на одній частині і приступили до демонтажних робіт на іншій частині споруди.

Окрім ремонту цього моста, проводимо роботи з капітального ремонту на переправах через річки Бринівка у селі Плав’я та Сможанка у селі Сможе на дорозі Київ - Чоп.

На усіх трьох мостах організовано реверсивний рух транспорту.

Також завершальні роботи вже проводимо на мостових переходах через річки Орява поблизу села Орява та Орявчик у селі Козьова на дорозі М-06 Київ - Чоп, а також через річку Опір у селищі Славське на дорозі Т-14-24 Сколе – Славське.

Зазначимо, проєкт «Мале Карпатське коло» передбачає відновлення 75,5 км доріг загального користування державного значення Львівщини. Йдеться про автомобільні дороги М-06 Київ-Чоп - 51,5 км та Т-14-24 Сколе-Славське – 24,0 км. Крім цього, плануємо відновити 37 мостових переходів, з них на дорозі М-06 Київ-Чоп - 26 одиниць, та на дорозі Т-14-24 Сколе-Славське - 11 одиниць. Загалом, Державний інвестпроєкт включає 15 об’єктів на дорогах державного значення у Львівській області на орієнтовну суму 2,7 млрд. грн.