УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Мале Карпатське коло: ремонт моста у селі Сможе

Мале Карпатське коло: ремонт моста у селі Сможе

Велике Будівництво сприяє відновленню та розбудові дорожньої інфраструктури у наших чарівних Карпатах.

«Аби збільшити туристичний потенціал і тим самим покращити соціальне та економічне становище у Львівській області, нам необхідні якісні дороги. Як ми знаємо, Львівщина насиченою своєю історією та багата визначними архітектурними пам’ятками. Крім цього, наш регіон відомий своїми природними багатствами: горами, лісами, річками та озерами. Чимало туристів манить лише чарівність наших Карпат. Для розбудови дорожньої мережі ми прикладаємо багато зусиль та реалізуємо різні інвестиційні проєкти. Зокрема, одним із найважливіших інвестпроєктів, над яким ми активно працюємо, є «Мале Карпатське коло», в рамках якого вже проводимо ремонтні роботи на 6 мостах», - зазначає керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

На фото: капітальний ремонт мостового переходу через річку Сможанка на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп у селі Сможе, км 688+886.

Станом на зараз цей міст вже відремонтували на одній частині і наразі працюємо на іншій стороні споруди.

Зокрема, проводимо роботи із заливання монолітного тротуару, влаштування гідроізоляції та дренажу.

Вже цього місяця плануємо забезпечити рух транспорту в обох напрямках відремонтованою переправою.

Окрім ремонту цього моста, проводимо роботи з капітального ремонту на переправах через річку Бринівка у селі Плав’я та Тухолька на дорозі Київ - Чоп.

На усіх трьох мостах організовано реверсивний рух транспорту.

Також завершальні роботи вже проводимо на мостових переходах через річки Орява поблизу села Орява та Орявчик у селі Козьова на дорозі М-06 Київ - Чоп, а також через річку Опір у селищі Славське на дорозі Т-14-24 Сколе – Славське.

Зазначимо, проєкт «Мале Карпатське коло» передбачає відновлення 75,5 км доріг загального користування державного значення Львівщини. Йдеться про автомобільні дороги М-06 Київ-Чоп - 51,5 км та Т-14-24 Сколе-Славське – 24,0 км. Крім цього, плануємо відновити 37 мостових переходів, з них на дорозі М-06 Київ-Чоп - 26 одиниць, та на дорозі Т-14-24 Сколе-Славське - 11 одиниць. Загалом, Державний інвестпроєкт включає 15 об’єктів на дорогах державного значення у Львівській області на орієнтовну суму 2,7 млрд. грн.