УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Майже тиждень на Львівщині вирує циклон Волкер

Майже тиждень на Львівщині вирує циклон Волкер

Ліквідація наслідків значних снігопадів на дорогах державного значення продовжується. Підрядні організації, які відповідають за експлуатаційне утримання доріг, працюють цілодобово. Розчищення шляхів від снігу проводиться у посиленому режимі.

Для забезпечення належного проїзду транспорту на державних автошляхах працюють понад 200 спецмашин і стільки ж робітників, за ніч використано близько 1000 тонн протиожеледних матеріалів.

«Станом на ранок 12 лютого найбільш складними дорогами є М-06 Київ – Чоп на ділянці кільцевої дороги, зокрема поблизу Гамаліївки та між Чижками і Винниками, а також М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська поблизу міста Винники. На цих дорогах введено тимчасове обмеження руху великовагового транспорту. На інших дорогах державного значення області проїзд забезпечений» - зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Дорожнє покриття засніжене.

Температура повітря на Львівщині 7 – 18 градусів морозу.

Окрім опадів снігу сьогодні вітряно. Через сильні пориви вітру можливі утворення снігових заметів.

Про стан проїзду автомобільними дорогами державного значення повідомлятимемо додатково. Слідкуйте за новинами на нашій сторінці.