УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Маємо позитивне рішення дозвільної Комісії ДАБІ щодо надання дозволу на виконання ремонтних робіт на дорозі Червоноград – Рава-Руська

Маємо позитивне рішення дозвільної Комісії ДАБІ щодо надання дозволу на виконання ремонтних робіт на дорозі Червоноград – Рава-Руська

30 червня 2021 року відбулося засідання Комісії з розгляду питань, пов`язаних з реалізацією повноважень Державною архітектурно-будівельною інспекцією України щодо дозвільних процедур, на якій розглянули заяву Служби автомобільних доріг у Львівській області на отримання дозволу на капітальний ремонт автомобільної дороги Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська. Відповідно до Протоколу дозвільної Комісії ДАБІ, зауваження до поданих заяви та пакету документів відсутні.

Дозвільні документи отримаємо щонайпізніше 12 липня і одразу приступимо до масштабного виконання довгоочікуваних ремонтно-будівельних робіт на прикордонній дорозі Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська.

В рамках капітального ремонту цієї дороги ми повністю замінимо дорожній одяг, розширимо проїзну частину, облаштуємо дорожню інфраструктуру, проведемо ремонт усіх штучних споруд, в межах населених пунктів влаштуємо освітлення та проведемо заходи з безпеки дорожнього руху.

Зазначимо, ремонт дороги Т-14-04 відбудеться в рамках реалізації інвестиційного проєкту “Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні”.

Ремонтні роботи виконуватиме підрядна організація ТзОВ «Дрог-Буд».