Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Львівським дорогам – сучасні матеріали та технології

Львівським дорогам – сучасні матеріали та технології

За підсумками останніх років відновлення автошляхів в Україні набуло значних темпів з запровадженням передових світових технологій. Протягом 2016 року Служба автомобільних доріг Львівській області силами значної кількості підрядних організацій відремонтувала рекордну протяжність, понад 500 км автомобільних доріг загального користування з асфальтобетонним покриттям в межах Львівщини. У 2017 році заплановано значно збільшити обсяг відремонтованих доріг не лише кількісно, але і якісно.

27 березня Служба автомобільних доріг у Львівській області для ознайомлення підрядних організацій з передовими технологіями ініціювала та провела семінар на тему «Сучасні матеріали та технології для ремонту автомобільних доріг».  У семінарі взяли участь не лише представники підрядних організацій, які здійснюють ремонтні роботи та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування, а й  проектні,  навчальні та дорожні контролюючі організації.

Учасники семінару обговорювали основні види дорожніх та будівельних технологій з використанням бітумних емульсій, комплексне застосування модифікуючих добавок при виробництві асфальтобетонів, науково-технічний супровід та контроль якості, технологію «Бітуфор» для зміцнення металевими сітками дорожнього покриття  та інші навчальні програми для дорожників.

Окрім того, на запрошення Служби, в семінарі взяли участь представники ТзОВ «Пролог ТД» м. Львів, Україна,  ТзОВ «Группо Бітумі», Варшава, Республіка Польща та компанії «Бекерт», Бельгія, які ознайомили присутніх з своєю продукцією та послугами.