УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Контроль якості виконаних робіт

Контроль якості виконаних робіт

Інженерами Служби автомобільних доріг у Львівській області постійно ведеться контроль якості, технологія та обсяги виконання ремонтно — будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування. Службою перевіряється температурний режим використання асфальтобетонних сумішей, товщина, рівність та ухил улаштованого дорожнього покриття; відбираються зразки - керни укладених асфальтобетонних шарів для проведення лабораторних досліджень тощо.

Зокрема, інженери Служби перевіряли якість влаштованого нижнього (вирівнюючого) шару в межах капітального ремонту на автомобільних дорогах Т-14-16 Львів — Путомити — Меденичі у м. Пустомити та М-11 Львів — Шегині у м. Городок, а також будівництва з’їзду з автомобільної дороги М-09 Тернопіль — Львів — Рава-Руська на автомобільну дорогу М-06 Київ — Чоп у м. Винники.

В рамках перевірки інженери лабораторії Служби провели кернування дорожнього одягу для контрольних замірів товщини влаштованого шару асфальтобетонного дорожнього покриття. Також, у лабораторних умовах буде здійснений поетапний контроль відібраних зразків для визначення показників властивостей влаштованого асфальтобетону.