УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Капітально ремонтуємо міст через р. Дністер у Залісках

Капітально ремонтуємо міст через р. Дністер у Залісках

Для з’єднання західної та східної частини України ремонтуємо не лише проїзну частину автомобільної дороги М-30 Стрий – Ізварине, а й штучні споруди на ній.

Іван Бондар, речник Служби автомобільних доріг у Львівській області: «На Львівщині активно реалізуємо програму Президента «Велике будівництво». Чимало об’єктів дорожньої інфраструктури області зараз у роботі. Зокрема, значну увагу зосереджено на капітальному ремонті автомобільної Дороги Єдності, на якій лише в червні дорожня техніка розпочала роботи, а вже зараз в межах Львівської області забезпечено проїзд транспорту у нижньому шарі асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім укріпленням основи. Проєкт капітального ремонту дороги передбачає також масштабне відновлення мостів, на яких вже активно тривають ремонтно-будівельні роботи. Йдеться про 5 переправ».

Зокрема, активно ремонтуємо міст через річку Дністер у селі Залісках на км 29+603, довжина якого сягає 36 м. На об’єкті вже завершені роботи із укладання двох шарів асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім демонтажем пошкоджених елементів, влаштуванням деформаційних швів, залізобетонної накладної плити, тротуарів та шару гідроізоляції. Також встановлено перильне та бар’єрне огородження. Наразі влаштовуємо захисні шари на нижній частині прогонової будови.

Попереду такі роботи:

- влаштування захисного шару покриття на тротуарах;

- встановлення дорожніх знаків та нанесення розмітки;

- очистка, ґрунтування та фарбування низової частини прогонової будови;

- ремонт конусів. 

Ремонтно-будівельні роботи виконує підрядна організація ПАТ «Мостобуд».