УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан проїзду транспорту автомобільними дорогами державного значення Львівщини 14 січня

Інформація про стан проїзду транспорту автомобільними дорогами державного значення Львівщини 14 січня

В осінньо-зимовий період у працівників дорожньої галузі пріоритетним питанням є забезпечення безперебійного проїзду транспорту автомобільними дорогами. Для цього дорожники працюють цілодобово, не зважаючи на вихідні та святкові дні.

Впродовж дня 14 січня на шляхах державного значення Львівщини ліквідовували засніженість 104 одиниць дорожньої техніки та 98 робітників, для ліквідації зимової слизькості використано 667 т піщано-соляної суміші.

Станом  на вечір 14 січня проїзд автомобільними дорогами загального користування державного значення забезпечений.

Однак, за повідомленням синоптиків, 15 січня температура повітря коливатиметься вночі від 3 до 8 градусів морозу, вдень - від 0 до 5 градусів морозу. Вдень місцями можливий значний сніг та пориви західного вітру 15 – 20 м/с. На автомобільних дорогах в межах Львівської області можлива ожеледиця та погіршення видимості в опадах. Збережеться І рівень загрози – жовтий (можливі порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць).

16 січня: хмарно, часом сніг та мокрий сніг, місцями з дощем. Вітер західний, 9 – 14 м/с, можливі пориви вітру 15 – 20 м/с. Температура повітря вночі 2 – 7 градусів морозу, вдень від 1 градуса морозу до 4 градусів тепла. При таких погодних умовах (опади та коливання температурних показників через позначку «0») на автомобільних дорогах можлива ожеледиця.

Дорожній комплекс Львівщини продовжує роботу для забезпечення проїзду автомобільного транспорту. Але попри постійну роботу шляховиків, «зимові» автомобільні дороги залишаються небезпечними і помилок «не пробачають».

У свою чергу, інженери Служби автомобільних доріг у Львівській області постійно здійснюють обстеження експлуатаційного стану автомобільних доріг загального користування державного значення.

При виникненні будь-яких ускладнень в русі транспорту на автомобільних дорогах державного значення можна звернутися до диспетчера Служби автомобільних доріг у Львівській області за номером телефону 067 370 80 67 (цілодобово).

Служба автомобільних доріг у Львівській області нагадує водіям про необхідність дотримання правил дорожнього руху: дотримання дозволеного швидкісного режиму, безпечного інтервалу та уникнення небезпечних маневрів.

Будьте обережні!