УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан проїзду дорогами державного значення Львівщини 23 березня

Інформація про стан проїзду дорогами державного значення Львівщини 23 березня

Впродовж вихідних 21 – 22 березня Львівщину накрив циклон, внаслідок чого температура повітря значно понизилася та спостерігалися опади мокрого снігу та снігу з поривами вітру до 20 м/с.

Спецтехніка у період негоди цілодобово розчищала дорожнє покриття доріг державного значення Львівської області від снігового покриву та посипала траси протиожеледними матеріалами з метою ліквідації зимової слизькості. Тільки у ніч на 23 березня задіяно 60 одиниць дорожньої техніки та 63 робітники, використано 250 т піщано-соляної суміші. Особливу увагу дорожники приділяли на перевальних ділянках, підйомах та спусках, поворотах, мостах та шляхопроводах.

Завдяки злагодженій роботі дорожнього комплексу, станом на ранок 23 березня, автомобільні дороги державного значення залишаються проїзними.

Звертаємо увагу водіїв на значне збільшення гальмівного шляху на засніженому дорожньому покритті та ожеледиці, яка може утворитися на окремих ділянках через опади при температурі повітря нижче 0 градусів.

Просимо водіїв бути максимально обережними та уважними на дорогах, неухильно дотримуватися правил дорожнього руху та пам’ятати про особливості керування транспортними засобами у негоду.