УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Фото Було/Стало 51- річного моста на дорозі Яворів - Грушів

Фото Було/Стало 51- річного моста на дорозі Яворів - Грушів

Завдяки цим порівняльним світлинам мостового переходу можна побачити, як змінилася переправа після капітального ремонту. Йдеться про міст через річку Ретичин на автомобільній дорозі Т-14-20 Яворів – Грушів поблизу с. Нагачів, км 7+316.

Керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза зазначив: «Ми капітально відремонтували та перебудували зведені ще у 1970 році три мости на дорозі Яворів – Грушів поблизу села Нагачів. Пройшло понад півстоліття з моменту їх будівництва до першого капітального ремонту. Відновлення споруд відбулося в рамках реалізації проєкту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до українсько-польського кордону. Автошлях Т-14-20 – це перший готовий об’єкт в рамках цього міжнародного проєкту».

У ході ремонту ми провели такі роботи:

  • демонтаж пошкоджених елементів споруди;
  • влаштування прогонової будови та берегових опор;
  • укладення конструкцій дорожнього одягу;
  • встановлення перильного та бар’єрного огородження;
  • влаштування тротуарів;
  • проведення заходів з безпеки дорожнього руху.

Роботи виконала підрядна організація ТзОВ «Дрог-Буд».

Варто зазначити, в рамках Великого будівництва вже другий рік працює Національна програма відновлення мостів, завдяки якій проводиться масштабне відновлення штучних споруд. Станом на зараз на Львівщині маємо вже відремонтовані впродовж 2021 року 8 переправ на автомобільних дорогах державного значення.