УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Фінішує реконструкція дороги Т-14-25 між Городком та Крижовою

Фінішує реконструкція дороги Т-14-25 між Городком та Крижовою

Ремонтно-будівельні роботи на автомобільній дорозі Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка на ділянці між Городком та Крижовою підходять до завершення.

На сьогодні дорога вже повністю відремонтована, нанесено горизонтальну дорожню розмітку, встановлено дорожні знаки та сигнальні пластикові стовпчики.

Наразі влаштовуємо бар’єрне огородження та турнікети.

Крім цього, проводимо ремонтні роботи на нововлаштованій кільцевій транспортній розв’язці на пересіченні доріг Н-13 Львів – Самбір – Ужгород та Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка. Тут дорожники облаштовують тротуари та замощують внутрішню площу кільця.

Попереду роботи з освітлення транспортної розв’язки.

Довідково: ремонтувати зазначену ділянку дороги розпочали у 2019 році. В рамках ремонту дорожники розширили проїзну частину, влаштували водовідведення, конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім укріпленням основи та тротуари в межах населених пунктів.

Відновлення майже 7 км дороги здійснюється в рамках Державного інвестиційного проекту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області».

Вартість робіт становить 175 млн грн.

Ремонтні роботи виконує підрядна організація Автомагістраль-Південь.

Зазначимо, капітальний ремонт та реконструкцію дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка проводимо одразу на кількох ділянках. Зокрема, шлях від Миколаєва до Повітно вже забезпечений гарною та з якісним покриттям дорогою, завдяки чому ми з’єднюємо відремонтованою дорогою одні із основних магістралей області, зокрема: М-06 Київ – Чоп, Н-13 Львів – Самбір – Ужгород, М-11 Львів – Шегині та М-10 Львів – Краковець.