УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Дрогобицька ОТГ отримає 200 млн грн на дороги та нову об’їзну 

Дрогобицька ОТГ отримає 200 млн грн на дороги та нову об’їзну 

В межах програми Президента України «Велике будівництво», на відновлення доріг у Дрогобицькій ОТГ у 2021 році передбачено 200 млн грн. Також цього року мають стартувати роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво нової об’їзної дороги Дрогобича.

Про це йдеться у блозі Олега Берези, керівника Служби автомобільних доріг у Львівській області. Будівництво об’їзної – один із проектів, які планується втілити завдяки підписанню Меморандуму про співпрацю та взаємодію у питаннях відновлення доріг між Службою автодоріг у Львівській області та Дрогобицькою ОТГ.  

«Фактично, ми започаткували новий формат партнерства – об’єднання зусиль для реалізації важливих інфраструктурних проектів, - зазначає Олег Береза. - І зараз ми бачимо децентралізацію в дії – коли громада мислить більш масштабно, і бере на себе зобов’язання не лише покращувати місцеві дороги, які належать до компетенції ОТГ, а й ініціює процес покращення і розвиток державних доріг, які пролягають через її територію».

За словами Олега Берези, нова об’їзна Дрогобича - це проект, на який місто чекає вже не один рік. «Нова об’їзна вирішить одразу кілька серйозних проблем. Насамперед, дозволить вивести за межі міста транзитний транспорт. Для Дрогобича – це покращення екології, зменшення навантаження на міські дороги та позитивна динаміка безпеки на дорогах. Для економіки краю – це зручна транспортна логістика, поштовх до інвестиційних проектів і зрештою економія часу та коштів для поїздки з одного кінця міста в інший».  

Більше деталей – у відео https://fb.watch/4GKYnnkXJT/ 

 

Дорога Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий може отримати статус міжнародної

Дорога Т-14-18 Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий може отримати статус міжнародної. Це стане можливим завдяки підписанню Меморандуму про співпрацю та взаємодію у питаннях відновлення доріг між Службою автодоріг у Львівській області та Дрогобицькою ОТГ.  

Облаштування траси Т-14-18 згідно усіма міжнародними стандартами – один із ключових проектів Меморандуму. «Це передбачає не лише якісне дорожнє покриття, а й влаштування велосипедних доріжок, тротуарів, пішохідних переходів, відеоспостереження та освітлення. Тобто увесь безпековий комплекс», - йдеться у   блозі Олега Берези, керівника Служби автомобільних доріг у Львівській області.

За його словами, згадана ділянка у майбутньому може стати продовженням Дороги Єдності, яку планується відкрити до 30-річчя Незалежності у межах програми Президента України «Велику будівництво».

«Це траса, яка з’єднає комфортною дорогою всю країну – від нашого Стрия і аж до Ізвариного на Луганщині. Головна ідея така – аби люди, які подорожують з країн Євросоюзу, при перетині кордону у Нижанковичах, не відчули жодної різниці між українськими дорогами та дорогами ЄС. Завдяки капітальним ремонтам дороги Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий та Стрий – Ізварине, ми з’єднаємо крайні точки на Заході та Сході України трасою міжнародного рівня», - зазначив Олег Береза.

Керівник Служби автодоріг у Львівській області зазначає, що підтвердженням того, наскільки стрімко зараз розвивається дорожня інфраструктура, став 2020 рік.

«Зокрема, якщо говорити про Дрогобиччину, ми провели капітальний ремонт ділянки Борислав-Самбір. З аварійної дороги у катастрофічному стані вона стала однією з найбільш комфортних в області. Розпочали облаштування об’їзної дороги Трускавця – ще один проект, який чекав на реалізацію багато років. Також у 2020-му здійснили реконструкцію траси Львів-Пустомити-Меденичі-Східниця-Пісочне. Запрошую водіїв, які ще не мандрували цією дорогою, на тест-драйв. Комфорт поїздки зі Львова до туристичної Східниці вас приємно вразить», - йдеться у блозі Олега Берези.

Більше деталей – у відео http://https://fb.watch/4GKYnnkXJT/