УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Дорога Єдності: які роботи проводимо

Дорога Єдності: які роботи проводимо

Цілодобово працюємо на автомобільній дорозі М-30 Стрий – Ізварине, тобто на Дорозі Єдності, яка з’єднає схід і захід України.

Ремонтом охоплено одразу дві ділянки. Наразі дорожники працюють від межі Івано-Франківської області в сторону Ходорова та від Жидачева в сторону Стрия.

Іван Бондар, речник Служби автомобільних доріг у Львівській області: «Швидкими темпами працюємо для реалізації програми Президента «Велике будівництво». Дорога Єдності - це один із важливих інфраструктурних об’єктів не лише Львівщини, а й країни в цілому, адже дорога Стрий – Ізварине – найкоротший та найоптимальніший маршрут, яким вже скоро можна буде комфортно  добратися від Львівщини до Луганщини. Відповідно, ремонт цієї дороги здійснюється одразу у кількох областях України».

На об’єкті одразу працює кілька дорожніх бригад. Всього задіяно понад 170 одиниць дорожньої техніки. Зокрема, проводимо такі роботи:

  • згрібання та корчування пнів та дрібнолісся;
  • холодне фрезерування пошкодженого дорожнього покриття;
  • земляні роботи: зняття рослинного ґрунту, розробка ґрунта та його ущільнення котками;
  • розширення проїзної частини, а саме: влаштування дренуючого шару основи із піску та основи із щебенево-піщаної суміші;
  • посилення основи у два шари із органно-мінеральної суміші, обробленої органічним в’яжучим;
  • розлив бітумної емульсії;
  • укладання нижнього шару дорожнього покриття із крупнозернистої асфальтобетонної суміші.

Станом на зараз 12 км дороги заасфальтовано у нижньому шарі дорожнього покриття.

Крім цього, стартували ремонтно-будівельні роботи на двох мостових переходах у Жидачеві та Залісках. Наразі мостовики демонтують зруйновані елементи споруд.

Зазначимо, міжнародну трасу М-30 Стрий – Ізварине капітально відремонтуємо на всій протяжності в межах Львівської області. Йдеться про 42 км. Також проєкт передбачає ремонт 5 мостових переходів.