УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Дорога Єдності: на якому етапі ремонт автошляху на Львівщині

Дорога Єдності: на якому етапі ремонт автошляху на Львівщині

Третій місяць капітально ремонтуємо автомобільну дорогу М-30 Стрий – Ізварине в регіоні. За цей час виконано чимало робіт. Завдяки цілодобовому проведенню ремонтно-будівельних робіт на об’єкті Великого будівництва ми забезпечили належний проїзд транспорту у нижньому шарі асфальтобетонного дорожнього покриття по всій протяжності дороги в межах Львівської області. Йдеться про понад 42 км.

Крім цього, станом на сьогодні маємо вже значну частину шляху у фінальному шарі асфальтобетону, а саме 23 км дороги.

Олег Береза: «За максимально короткі строки ми на цій автомобільній дорозі у ході капітального ремонту провели чималий комплекс робіт. Дорога Єдності – це один із пріоритетних об’єктів Укравтодору у 2021 році, адже це буде найдовший маршрут від заходу до сходу. Вже майже місяць, як водії мають можливість їхати по нововлаштованому покриттю головної дороги країни в нашій області. Темпи робіт і надалі не збавляємо, і це дозволяє нам отримувати гарні результати роботи всього дорожнього комплексу Львівщини».

Що робимо:

  • стелимо верхній шар асфальтобетонного дорожнього покриття;
  • влаштовуємо водовідвідні канави;
  • встановлюємо опори електроосвітлення;
  • в межах населених пунктів влаштовуємо тротуари;
  • проводимо ремонт штучних споруд.

Крім цього, для підвищення рівня безпеки дорожнього руху влаштовуємо засоби заспокоєння руху на підходах до населених пунктів та дві кільцеві розв’язки у місті Жидачів та селі Іванівці.

Роботи виконує генпідрядник ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».