Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв! Поблизу м. Львів дорожники працюють над зміною схеми організації дорожнього руху.

До уваги водіїв! Поблизу м. Львів дорожники працюють над зміною схеми організації дорожнього руху.

Дорожники приступили до робіт з влаштування транспортної розв’язки типу “кільце” на автомобільній дорозі загального користування державного значення Західний обхід м. Львова у с. Сокільники (примикання вулиці Григорія Сковороди м. Львів до дороги Західний обхід м. Львова).

До цього часу на зазначеному перехресті засобом для організації дорожнього руху був світлофорний об’єкт. Через значне зростання інтенсивності руху автомобільного транспорту пропускна здатність кільцевої дороги міста постійно зменшується, що призводить до утворення заторів. Для того, щоб уникнути певних ускладнень в русі транспорту, у Службі автомобільних доріг Львівщини прийняли рішення вдосконалити транспортну розв’язку та змінити схему організації дорожнього руху.

Така схема (транспортна розв’язка типу “кільце”) дозволить підвищити рівень безпеки та комфортності для учасників дорожнього руху.

Служба автомобільних доріг у Львівській області повідомляє водіїв про часткові обмеження та тимчасові незручності у русі на автомобільній дорозі Західний обхід міста Львова.

Просимо водіїв дотримуватися правил дорожнього руху, особливо, звертати увагу на влаштовані тимчасові дорожні знаки у місці виконання ремонтних робіт та дотримуватися швидкісного режиму і безпечної дистанції.

Будьте обережні!