Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв! Очікується погіршення погодних умов

До уваги водіїв! Очікується погіршення погодних умов

За даними Львівського регіонального метеорологічного центру найближчим часом очікується погіршення погодних умов: пройдуть дощі з мокрим снігом, очікуються пориви вітру, заморозки. На Прикарпатті очікується сніг, хуртовини, можливе утворення снігового покриву та ожеледиця на автомобільних дорогах.

У зв’язку із погіршенням погодних умов, з 23.10.2018 року на автомобільних дорогах загального користування державного та місцевого значення в гірській місцевості дорожниками здійснюватиметься цілодобове чергування. При необхідності підрядниками здійснюватиметься чистка покриття проїзної частини автомобільних доріг та оброблення її протиожеледними матеріалами.

У свою чергу, Служба автомобільних доріг у Львівській області просить водіїв підготувати свої автомобілі для експлуатації в осінньо — зимовий період, а саме: змінити літні шини на зимові для безпечного пересування автомобільними дорогами взимку, бути уважними під час руху, дотримуватися швидкісного режиму та безпечної дистанції. Одночасно звертаємося до учасників дорожнього руху щодо надання інформації про виникнення ускладнень в русі транспортних засобів, пов’язаних з погодними умовами.