УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Чудові кадри осінньої дороги

Чудові кадри осінньої дороги

Впізнаєте автошлях? Колись це була одна із «фатомних» доріг Львівщини. Рік важкої роботи і сьогодні ми насолоджуємося не лише чудовими кадрами, а й поїздками цим автошляхом.

Йдеться про ділянку автомобільної дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка між містами Жовква та Кам’янка-Бузька.

“До недавнього часу автомобільна дорога Т-14-25 на ділянці між Жовквою та Кам’янка-Бузькою була справжнім випробуванням для водіїв, оскільки зношене дорожнє покриття мало численні ушкодження, а подекуди взагалі було відсутнє. Відповідно, час перебування в дорозі збільшувався врази. Завдяки ремонту дороги Т-14-25 на всій протяжності ми з’єднаємо основні траси Львівської області. Станом на сьогодні ми вже забезпечили належний зв’язок між трьома міжнародними автошляхами, а саме М-06 Київ – Чоп, М-11 Львів – Шегині та М-10 Львів – Краковець, відремонтувавши маршрут від Дроговижа до Повітно. Ми продовжуємо активно працювати над створенням Великого транзитного кільця і вже скоро дорога Т-14-25 стане альтернативою кільцевої дороги Львова для транзитного транспорту, що дозволить значно розвантажити об’їзну дорогу і вуличну мережу міста”, - зазначив Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Велике будівництво на цій 25,5- кілометровій ділянці дороги розпочали наприкінці минулого року.

У ході реконструкції провели такі роботи:

  • розширення проїзної частини;
  • забезпечили водовідведення;
  • у селах Зіболки та Батятичі влаштували дощову каналізацію з очисткою в сепараторі нафтопродуктів та подальшим випуском води в існуючі водовідвідні канави та водопропускні труби;
  • 22 км дороги заасфальтували у нижньому шарі з крупнозернистого асфальтобетону з попереднім укріпленням основи;
  • на 16-кілометровій ділянці влаштовано фінальний шар дорожнього покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону;
  • влаштували зовнішнє освітлення у селах Блищиводи, Передримихи, Дернівка;
  • збудували кільцеву транспорту розв’язку поблизу села Дальнич, яку освітлено;
  • на в’їзді в населені пункти влаштували сучасні засоби заспокоєння руху; 
  • в межах населених пунктів збудували тротуари та зупинки громадського транспорту;
  • перебудували мостовий перехід через річку Желдець.

Крім цього, на ділянці Жовква – Зіболки проведені заходи з безпеки дорожнього руху. А саме, нанесено горизонтальну дорожню розмітку, встановлені дорожні знаки та бар’єрне огородження.  

У поточному році плануємо завершити роботи з асфальтування всієї ділянки дороги. Наразі ремонтні роботи проводяться у лісовому масиві поблизу села Зіболки.

На об’єкті працює підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».