УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Було/Стало: якою стала дорога Городок – Повітно після ремонту

Було/Стало: якою стала дорога Городок – Повітно після ремонту

Зміни, які відбулися у ході капітального ремонту 8-кілометрової ділянки автомобільної дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка між Городком і Повітно очевидні: автошлях із суцільною ямковістю ми перетворили на трасу з ідеальним покриттям.

 «В рамках реалізації президентської програми «Велике будівництво» продовжуємо створювати Велике транзитне кільце навколо Львова. Лише поточного року для цього ми зробили чимало. Вже сьогодні можемо проїхатися відремонтованим маршрутом від міжнародної траси М-06 Київ – Чоп до М-11 Львів – Шегині та М-10 Львів – Краковець, не заїжджаючи при цьому на закорковану об’їзну дорогу міста Львова. Для транзитного транспорту це чудова нагода уникнути простою у заторах. Також продовжуємо активно реконструювати найгіршу ділянку цієї дороги від Жовкви до Кам’янка-Бузької. Лише цього року понад 72 км дороги Т-14-25 у роботі. Крім цього, продовжуємо розробляти проєктну документацію для ремонту наступних ділянок », - коментує керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Що зробили?

  • розширили проїзну частину;
  • зрізали старий шар асфальтобетонного дорожнього покриття;
  • уклали новенький дорожній одяг: укріпили основу із щебенево-піщаної суміші з цементом та уклали два шари асфальтобетону;
  • облаштували узбіччя та зупинки громадського транспорту;
  • в межах населених пунктів влаштувати дощову каналізацію, тротуари та освітлення;
  • збудували сучасний засіб заспокоєння руху автомобілів перед Городком; 
  • провели заходи із безпеки дорожнього руху: встановили дорожні знаки і бар’єрне огородження та нанесли дорожню розмітку.

Крім цього, перебудували мостовий перехід через річку Стара у селі Повітно.

Ремонтно-будівельні роботи провела підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».