УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Будівництво обходу міста Трускавець набирає обертів

Будівництво обходу міста Трускавець набирає обертів

З настанням сухої та теплої погоди збільшуємо масштаби будівельних робіт на об’єкті будівництва автомобільної дороги Т-14-02 Східниця – Пісочна на ділянці обходу Трускавця, км 16+100 – км 21+700.

Олег Береза: «Будівництво об’їзної автомобільної дороги Трускавця - один із масштабних проєктів Львівщини. Він має важливе значення, оскільки рухатися існуючою дорогою у напрямку Борислава через утворенні карстові провалля стало вкрай небезпечно. В рамках реалізації президентської Програми Велике будівництво у минулому році ми зрушили цей проєкт з нерухомої точки і вже сьогодні проводимо масштабні роботи на об’єкті. Завдяки новозбудованій дорозі ми забезпечимо зручне та безпечне сполучення у нашому регіоні».

Новоутворене 100-метрове провалля, яке виникло торік між Трускавцем та Дрогобичем, спричинило закриття небезпечної ділянки дороги для руху будь-якого автотранспорту. Зараз цю ділянку через утворені карстові провалля у 2017 та 2020 роках наразі можна оминути лише через населений пункт Стебник.

Будувати дорогу розпочали у серпні минулого року. Новозбудована ділянка автомобільної дороги сягатиме майже 4 км і стане об’їзною дорогою міста Трускавець.

Що зробили?

- провели роботи із зняття рослинного шару ґрунту;

- розчистили ділянку будівництва від кущів та чагарнику;

- влаштували обойми з геосинтетичних матеріалів в основі земляного полотна на ділянках, де є загроза провалів;

- розпочали спорудження земляного полотна;

- будівництво чотирьох водопропускних труб;

- провели археологічні розкопки.

Що робимо зараз?

- проводимо земляні роботи, а саме розробляємо ґрунт на ділянці виїмки для подальшого влаштування насипу земляного полотна;

- влаштовуємо вхідний і вихідний оголовки на прямокутній водопропускній трубі через виток річки Вишниця.

Наступні кроки:

- влаштуємо дві очисні споруди для очищення стічних вод з поверхні новозбудованої автомобільної дороги;

- перевлаштуємо інженерні мережі;

- укладемо дорожній одяг: конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття з посиленою основою;

- проведемо заходи із безпеки дорожнього руху: нанесемо розмітку, встановимо дорожні знаки та бар’єрне огородження.

Ремонтно-будівельні роботи проводимо на ділянці між селами Модричі та Сільце до виїзду із Трускавця у напрямку міста Борислав.

Дану ділянку дороги будуємо за параметрами ІІ-ої технічної категорії з двома смугами руху із загальною шириною проїзної частини 7,5 м. Крім цього, проєкт передбачає влаштування однорівневих кільцевих транспортних розв’язок на початку та в кінці траси.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області роботи виконує підрядна організація ТОВ «Автомагістраль – Південь».