Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Безпека — пріоритетний напрямок розвитку дорожньої мережі Львівщини

Безпека — пріоритетний напрямок розвитку дорожньої мережі Львівщини

У Службі автомобільних доріг у Львівській області велику увагу приділяють безпеці руху на шляхах державного значення регіону.

З кожним роком рух транспорту на автомобільних дорогах все ускладнюється і стає менш безпечним. Особливо, це помітно на перехрестях автомобільних доріг загального користування. Це пояснюється тим, що інтенсивність руху транспорту постійно зростає через збільшення кількості транспортних засобів. Відповідно, виникає питання розвивати транспортні сполучення шляхом розширення існуючих проїзних частин та влаштуванням додаткових напрямків.

Одним із головних питань для автодору Львівщини на сьогодні є збільшення пропускної здатності кільцевої дороги міста Львова, тим самим підвищення рівня безпеки та комфортності дорожнього руху.

Керівництво Служби автомобільних доріг Львівщини прийняло рішення розпочати покращувати ситуацію на обході міста Львова, де щодоби курсують більше 20 тисяч автомобілів, з яких значна частина припадає на вантажний транспорт, що суттєво впливає на швидкість руху. За погодженням Укравтодору та Уряду вже цього року дорожники активно взялися для реалізації планів. На сьогоднішній день вже влаштовано кільцеву транспортну розв’язку на дорозі Західний обхід міста Львова у с. Сокільники. Але це лише перший крок.

Так, для зниження рівня аварійності на перехрещені автомобільних доріг загального користування державного значення Н-09 Мукачеве — Рахів — Богородчани — Івано-Франківськ — Рогатин — Бібрка — Львів та М-06 Київ — Чоп влаштовують з’їзд для правоповоротного руху за напрямком Львів — Івано-Франківськ. Такий з’їзд дозволить ліквідувати лівий поворот транспортного потоку. Це дозволить суттєво підвищити безпеку дорожнього руху, адже лівоповортний напрямок руху транспорту є одним із найнебезпечніших маневрів.

На сьогоднішній день ремонтно-будівельні роботи розпочаті і зараз проводяться земляні роботи.

На нововлаштованому з’їзді будуть влаштовані конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім посиленням основи, заходи з безпеки дорожнього руху та освітлення.

Замовник робіт — Служба автомобільних доріг у Львівській області.