Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Безпека дорожнього руху на автомобільних дорогах Львівської області

Безпека дорожнього руху на автомобільних дорогах Львівської області

Протягом останніх десятиліть у світі спостерігається стрімке збільшення кількості транспортних засобів та підвищення інтенсивності дорожнього руху, що призводить до збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод та їх негативних наслідків.

На сьогоднішній день безпека дорожнього руху – це пріоритетне питання у всьому світі.

Україна не є винятком. Як виявилося, гарні та якісні автомобільні дороги не є безпечними. Тільки на автомобільних дорогах в межах Львівської області ДТП трапляються кожного дня і, часто, з летальними наслідками.

Львівські дорожники приділяють особливу увагу безпеці дорожнього руху. Так, з початку ремонтно-будівельного сезону 2018 року виконано чимало роботи для підвищення безпеки на дорогах області. Станом на 26 листопада влаштовано та замінено 2079 дорожніх знаків та 561 напрямних стовпчиків, влаштовано 1145 км горизонтальної дорожньої розмітки та відновлено розмітку на 261 пішохідних переходах, влаштовано близько 12 км та відремонтовано понад 2 км бар’єрного огородження та 2 світлофорні об’єкти.

Крім цього, інженерами Служби автомобільних доріг у Львівській області постійно ведеться облік місць концентрації ДТП для того, щоб вдосконалити організацію дорожнього руху у небезпечних місцях і тим самим підвищити безпеку дорожнього руху. Саме так, на одному із таких місць підвищеної аварійності, на дворівневому перехресті двох автомобільних доріг міжнародного значення, було влаштовано з’їзд з автомобільної дороги М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська на автомобільну дорогу М-06 Київ – Чоп для лівоповоротного руху за напрямком Тернопіль – Чоп у м. Винники. На зазначеному об’єкті виконані всі заходи для забезпечення безпеки дорожнього руху за європейськими стандартами.

Також виконуються роботи з влаштування освітлення на транспортних розв’язках та пішохідних переходах для забезпечення безпеки руху в нічний час доби.

Всі роботи виконуються на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області.