УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » Амбітний план 2021

Амбітний план 2021

У 2020 році в рамках президентської Програми Велике будівництво ми відремонтували рекордну протяжність доріг державного значення на Львівщині. У 2021 році у нас не менш амбітні плани. Йдеться про будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний середній ремонт автомобільних доріг, загальною довжиною 365,2 км.

«У 2021 році ми маємо дивитися на Програму «Велике Будівництво» не тільки з позиції доріг, але і з інших інфраструктурних комплексів, зокрема, соціально-значущих об’єктів, та як ці проєкти будуть організовані. Адже всі світові експерти говорять про те, що не так важливо, скільки коштів виділено, як те, на скільки ефективно вони використані» - зазначила Олександра Азархіна, директорка Команди підтримки реформ при Укравтодорі.

«Ми ставимо перед собою амбітний план, який хотіли б реалізувати цього року. Це значно більше кілометрів доріг, аніж у 2020 році. Окрім відновлення доріг, ми активно розробляємо проектні документації для розбудови дорожньої інфраструктури в області. Також по багатьох об’єктах наразі тривають тендерні процедури. Загалом в роботі маємо близько 50 об’єктів, на яких вже невдовзі розпочнеться активна фаза ремонтно-будівельних робіт» - повідомив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Цього року ми продовжимо будівництво автомобільної дороги Т-14-02 Східниця – Пісочна в обхід карстових проваль, розпочаті у серпні минулого року. Нагадаємо, новозбудована ділянка дороги стане об’їзною міста Трускавець. Торік провели підготовчі роботи та археологічні розкопки.

Капітально відремонтуємо автомобільну дорогу Т-14-03 Грушів – Немирів, а також розширимо проїзну частину цієї дороги, а саме збудуємо додаткову смугу руху на підході до міжнародного пункту пропуску Грушів – Будомєж.

Продовжимо реалізацію Державних інвестиційних проєктів.

Зокрема, «Створення великого транзитного кільця навколо Львова», в рамках якого активно ремонтуємо автомобільну дорогу Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка. Цього року плануємо завершити капітальний ремонт дороги на ділянці Городок – Повітно та реконструкцію на ділянці Жовква – Кам’янка-Бузька.

В рамках проєкту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області» розпочнемо капітальний ремонт автомобільної дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка по всій протяжності загальною довжиною майже 43 км. Йдеться про анонсовану президентом України Дорогу Єдності М-30.

Крім цього, розпочнемо відновлення та перебудову об’єктів дорожньої інфраструктури в рамках Програми «Мале Карпатське коло». У межах Програми розпочнемо капітальний ремонт окремих ділянок автомобільних доріг М-06 Київ – Чоп та Т-14-24 Сколе – Славське. Крім цього, чимало мостових переходів відремонтуємо у ході реалізації цього проєкту.

Окрім капітального відновлення об’єктів інфраструктури Львівщини, відновимо автошляхи нашої області в рамках поточного середнього ремонту.

Йдеться про такі автомобільні дороги:

▪️ Під’їзд до міста Львова;

▪️ Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига;

▪️ Р-39 Броди – Тернопіль;

▪️ Р-15 Ковель - Володимир-Волинський - Червоноград - Жовква;

▪️ Т-18-06 Рівне – Млинів – Берестечко – Буськ – Перемишляни;

▪️ Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий;

▪️ Т-14-15 Мостиська – Самбір – Борислав;

▪️ Т-14-08 Угринів – Хоробрів;

▪️ Т-14-19 Миколаїв – Жидачів – Калуш;

▪️ Т-14-02 Східниця – Пісочна.

Крім цього, в рамках реалізації Контракту “Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні” заплановано відремонтувати 68,7 км доріг.

У 2020 році розпочали ремонтно-будівельні роботи в рамках цього проєкту на автомобільній дорозі Т-14-20 Яворів – Грушів.

Також ремонт доріг за кошти польського кредиту на умовах взаємодопомоги відбудеться на автомобільних дорогах

▪️ Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська,

▪️ Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий,

▪️ Т-14-01 КПП «Смільниця» - Старий Самбір.

Також не менш важливим є проєкт «Будівництво північної ділянки об’їзної автомобільної дороги м. Львова». Зокрема, зараз проводяться роботи із викупу земельних ділянок для реалізації даного проєкту. Будівельні роботи плануємо розпочати вже цього року.