УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » У Службі автомобільних доріг у Львівській області презентовано План заходів Укравтодору з протидії корупції

У Службі автомобільних доріг у Львівській області презентовано План заходів Укравтодору з протидії корупції

15 липня 2022 року у Службі автомобільних доріг у Львівській області проведено нараду із працівниками Служби щодо презентації Плану заходів Укравтодору з протидії корупції.

Присутнім повідомлено про те, що  у жовтні 2021 року затверджено та введено в дію План заходів Укравтодору з протидії корупції, який схвалено Керівним комітетом високого рівня з питань впровадження Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Європейським банком реконструкції та розвитку.

Головною метою реалізації Плану є:

  •  побудова ефективної системи заходів управління ризиками на основі існуючих процесів і політик;
  • запровадження нових дієвих політик;
  • досягнення найвищого рівня доброчесності в системі Укравтодору, та як наслідок, підвищення довіри суспільства як  до Укравтодору так і до дорожньої галузі в цілому.

Провідний уповноважений з антикорупційної діяльності Служби Анураг Сінгх ознайомив працівників Служби з основними розділами  Плану заходів та анонсував старт проведення масштабного всеукраїнського анонімного опитування працівників Укравтодору та підприємств, установ і організацій, що входять до сфери його управління щодо визначення стану запобігання корупції та поточних цінностей організації.