УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » У Львові збиратимуть кошти для сім‘ї полеглого воїна ЗСУ Андрія Савенка - без батька залишилось п‘ятеро дітей

У Львові збиратимуть кошти для сім‘ї полеглого воїна ЗСУ Андрія Савенка - без батька залишилось п‘ятеро дітей

У цю неділю, 17 липня, дорожники Львівщини, Офіс підтримки родин військовослужбовців при Львівській обласній військовій адміністрації, депутати Львівської обласної ради, а також фонд "Hope.ua", проведуть Благодійний футзальний турнір на підтримку родини полеглого у війні росії проти України воїна Андрія Савенка.

У форматі футзального змагання команди Служби автомобільних доріг у Львівській області, ДП Львівський облавтодор, Атлетіко Байрактар, ТОВ "Автомагістраль - Південь", ПП "Рома", ТОВ "Авакс проф", Департаменту дорожнього господарства ЛОВА та Об'єднана команда депутатів Львівської обласної ради позмагаються за першість, а також проведуть збір коштів на підтримку родини полеглого воїна ЗСУ. Долучитись до збору коштів матимуть змогу люди з усього світу. Перерахувати кошти можна у зручній валюті на рахунок Благодійного фонду Hope.ua, який виступає партнером заходу.

Здійснити пожертву можна на рахунок Благодійного фонду Hope.ua:

https://patronizerbot.com/@hope_ua_com_support_uah

https://patronizerbot.com/@hope_ua_com_support_usd

https://patronizerbot.com/@hope_ua_com_support_eur

"У ці непрості для нашої країни часи, маємо бути як ніколи єдині. Разом із підтримкою наших воїнів, важливо також пам'ятати й про їхні родини. Нашим заходом ми закликаємо усіх людей доброї волі об'єднувати корпоративні зусилля на різних рівнях і приходити з допомогою туди, де вона найбільше потрібна. Сьогодні це багатодітна родина воїна, який віддав своє життя за Україну" - коментує Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області. 

Частково захід супроводжуватиметься прямими включеннями, у ході яких, організатори закликатимуть глядачів надсилали кошти на підтримку родини полеглого захисника України.

"Усі кошти, зібрані на благодійному заході, буде спрямовано на підтримку сім’ї загиблого воїна Андрія Савенка. У старшого солдата 54-ої окремої механізованої бригади ім. гетьмана Івана Мазепи ЗСУ залишились мати та п’ятеро неповнолітніх дітей – троє донечок та два сини. Усі вони з травня живуть у Львові і потребують нашої підтримки" - повідомила Анна Кузюта, координатор Офісу підтримки родин військовослужбовців 

Андрій Савенко – уродженець міста Слов’янськ, з 2016 року служив у лавах Збройних сил України. Загинув 9 липня 2022 року.

Захід пройде у співорганізації Офісу підтримки родин військовослужбовців при Львівській обласній військовій адміністрації, Державного агентства автомобільних доріг України та Асоціації футзалу Львівщини.