УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » На кільцевій дорозі м. Львова частково зміниться організація дорожнього руху

На кільцевій дорозі м. Львова частково зміниться організація дорожнього руху

У Службі автомобільних доріг у Львівській області заплановано чимало робіт на 2019 рік для забезпечення безпечного та комфортного проїзду автомобільними дорогами загального користування державного значення.

Цього року активно “візьмуться” за кільцеву дорогу міста Львова, зокрема, влаштування транспортних розв’язок типу “кільце”, поширення проїзної частини та влаштування з’їздів на двох транспортних розв’язках.

Як відомо, кільцева автомобільна дорога м. Львова (Західний обхід м. Львова та М-06 Київ - Чоп) - одна з найбільш завантажених автомобільних доріг у Львівській області. Щодоби по ній курсують більше 20 тисяч транспортних засобів. Для належної організації дорожнього руху транспортного потоку на об’їзній дорозі міста у попередні роки влаштовано 9 світлофорних об’єктів. На сьогоднішній день таке вирішення проблеми не є дієвим, оскільки інтенсивність руху транспорту з кожним роком значно зростає, а пропускна здатність дороги, відповідно, зменшується. Крім цього, тут курсує значна кількість великовагових та великогабаритних транспортних засобів, що суттєво впливає на завантаженість дороги.

З ініціативи начальника Служби автодоріг Львівщини Руслана Кандибора прийнято рішення змінити організацію дорожнього руху на зазначеній ділянці автодоріг.

Одною з основних причин утворення заторів на дорозі є невідповідність категорії дороги по відношенню до інтенсивності руху транспорту. Дорожники це, звичайно, розуміють, але поширити проїзну частину одразу по всій протяжності дороги не можливо через недостатнє фінансування.

Тим не менше, на ділянці км 550+700 - км 552+380 дороги (від с. Зубра до дворівневої розв’язки у с. Солонка) вже цього року появиться додаткова смуга руху з правої сторони шириною 3, 75 м.

Вже зараз, на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області, підрядник влаштовує кільцеву транспортну розв’язку на автомобільній дорозі Західний обхід міста Львова у с. Сокільники. Таку ж розв’язку планують влаштувати у с. Зимна Вода на цій же дорозі.

                                                               Схема кільцевої транспортної розв'язки у с. Сокільники

 

Також для зниження рівня аварійності на перехрестях магістралей Львівщини у поточному році заплановано направити транспортні потоки по нововлаштованих з’їздах дворівневих розв’язок автомобільних доріг М-06 Київ — Чоп і Н-09 Мукачеве — Рахів — Богородчани — Івано-Франківськ — Рогатин - Бібрка — Львів у с. Пасіки Зубрицькі та М-06 Київ — Чоп і М-09 Тернопіль — Львів — Рава-Руська у м. Винники.

                                                       Схема з'їзду на дворівневій розв'язці у с. Пасіки Зубрицькі

 

Для довідки: у 2018 році у м. Винники дорожники влаштували з’їзд з автомобільної дороги М-09 Тернопіль — Львів — Рава-Руська на автомобільну дорогу М-06 Київ — Чоп для лівопоротного руху. У цьому році заплановано вдосконалити дворівневу розв’язку та влаштувати такий з’їзду для правоповоротного руху транспорту.

                                                              Схема з'їзду на дворівневій розв'язці у м. Винники

 

Це тільки частина заходів, які необхідні для збільшення пропускної здатності об’їзної дороги м. Львів, тим не менше, завдяки розумінню проблеми Укравтодору та сприянню Уряду, виконання перерахованих вище ремонтно-будівельних робіт стане результатом суттєвого підвищення безпеки та покращення зручності у русі для усіх учасників дорожнього руху.