УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » +2 мости «Малого Карпатського кола» в ремонті

+2 мости «Малого Карпатського кола» в ремонті

Реалізацію проєкту «Мале Карпатське коло» в рамках програми Президента «Велике будівництво» на дорогах державного значення Львівщини розпочали із відновлення мостових переходів. Станом на сьогодні 6 мостів у роботі, 5 з яких знаходяться на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп та 1 – на дорозі Т-14-24 Сколе – Славське.

«На перших двох мостах проєкту «Мале Карпатське коло» завершуємо ремонтно-будівельні роботи. Йдеться про переправи через річки Орявчик у селі Козьова км 672+728 та Орява поблизу населеного пункту Орява км 675+835.

Станом на сьогодні тут укладено конструкцію дорожнього одягу, влаштовано монолітні тротуари, встановлено бар’єрне та перильне огородження.

Рух на цих штучних спорудах вже відкрито для проїзду автотранспорту. Зараз на об’єктах тривають фінальні роботи, зокрема, відновлення опор та встановлення підпірних стінок з габіонів для укріплення насипів русла», - коментує керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Крім цього, продовжуємо ремонт моста через річку Сможанка у селі Сможе км 688+866. Довжина цієї споруди сягає 51 метр.

Наразі маємо відремонтовану переправу на одній частині і мостовики вже приступають до ремонтно-будівельних робіт на іншій частині.

Не так давно розпочали капітальний ремонт двох мостів через річку Бринівка у селах Плав’я, км 681+054, та Тухолька, км 681+309. Довжина цих мостів сягає по 17,5 м кожного.

Одночасно на обох мостах проводимо такі роботи:

  • влаштування монолітної плити прогонової будови;
  • укладання основи із щебеню для сполучення конструкції;
  • монтаж нових збірних лежнів та перехідних плит;
  • влаштування нових монолітних шафових стінок.

Відповідно до проєкту «Мале Карпатське коло» відремонтуємо 75,5 км доріг державного значення Львівщини. Зокрема, М-06 Київ-Чоп - 51,5 км та Т-14-24 Сколе-Славське – 24,0 км. Крім цього, плануємо відновити 37 мостових переходів, з них на дорозі М-06 Київ-Чоп - 26 одиниць та на дорозі Т-14-24 Сколе-Славське -11 одиниць.

На об’єктах працює підрядна організація ТОВ «Автомагістраль – Південь».

На фото: ремонт моста у селі Плав’я.