УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Прес-центр » новини » 150 саджанців дуба червоного висадили вздовж міжнародної траси

150 саджанців дуба червоного висадили вздовж міжнародної траси

В рамках програми Президента «Велике будівництво» ми спостерігаємо відновлення та будівництво автомобільних доріг по всій Україні. Однак, не єдиним ремонтом обмежується діяльність дорожньої галузі, оскільки автошляхи потребують належного обслуговування.

Олег Береза: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг полягає у постійному підтриманні у належному стані дорожнього покриття, узбіч, смуг відведення, наявність засобів для організації дорожнього руху, а в осінньо-зимовий період – очищення доріг від снігового покриву та ожеледиці. Тобто, шляховики проводять щодня багато важливої роботи, яка необхідна для безпечного руху».

Зелені насадження вздовж автомобільних доріг відіграють також важливу роль. Дерева та кущі на узбіччях не лише очищають повітря від викидів газів транспортними засобами, а й запобігають утворенню снігових заметів на проїзній частині.

На узбіччі міжнародної автомобільної дороги М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська вже висадили перші 150 саджанців дуба червоного, які не лише в майбутньому допомагатимуть дорожникам уникати снігових заметів на дорогах та, відповідно, забезпечувати проїзд транспорту під час снігопадів, а й красуватимуть око кожного користувача дороги.

Висаджувати дерева будемо також вздовж інших доріг державного значення. Зокрема, на автомобільній дорозі Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка на ділянці реконструкції між містами Жовква та Кам’янка-Бузька.

Експлуатаційне утримання автомобільної дороги М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська здійснює підрядна організація ПП «Рома», за благодійної ініціативи якої спільно із працівниками Служби автомобільних доріг у Львівській області проведено акцію з висаджування дерев.