УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Львівській області

» Діяльність » оголошення » Заява про наміри реконструкції моста на дорозі Н-17 Львів - Радехів - Луцьк

Заява про наміри реконструкції моста на дорозі Н-17 Львів - Радехів - Луцьк

Службою автомобільних доріг у Львівській області планується реалізація проекту з реконструкції мостового переходу через р. Західний Буг на км 33+044 автомобільної дороги загального користування державного значення Н-17 Львів – Радехів – Луцьк, Львівської області». Роботи будуть виконуватися за кошти державного бюджету.

Планована діяльність передбачає демонтаж існуючого непрацездатного  мосту через р. Західний Буг та будівництво нового мосту на місці існуючого. Для забезпечення можливості дорожнього руху по автомобільній дорозі на період реконструкції передбачається спорудження тимчасового мосту.

Планова діяльність не підпадає під перелік об’єктів, що підлягають оцінці впливу на довкілля згідно зі статтею 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Об’єкт проектування не відноситься до переліку видів діяльності, що визначений Додатком І «Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті».

Об’єкт проектування за п.4.4  ГБН В.2.3-218-007:2012, як для реконструкції мостів І рівня відповідальності згідно з таблицею 1.1  ДБН В.2.3-14:2006, відноситься до ІІ екологічного класу.

Існуючий міст має наступні параметри:  довжина – 118,0 п.м.;  існуючій габарит проїзної частини – Г–6,0+2х0,7 м; схема розрізна - 5х22,16 м;   ширина споруди – 12,39 м. категорія дороги – ІІІ.

Проектовані параметри: довжина мосту – 132,91 м, габарит проїзної частини – Г-9,5+2х1,8 м;  схема 4х33,0 м – температурно нерозрізна; розрахункове навантаження – Н-18, НК-100; категорія дороги – ІІ.

Мінімальний термін експлуатації споруди становить 80 років.

Відновлення транспортно-експлуатаційних характеристик дороги та мосту позитивно вплине на безпеку дорожнього руху, покращить транспортне сполучення між населеними пунктами, що сприятиме розвитку економіки, відновленню та розвитку транспортної системи місцевості, поліпшить транспортну інфраструктуру України, забезпечить пропускну здатність для місцевих і транзитних пасажиро- та вантажоперевезень.

Роботи будуть виконуватися спеціалізованими організаціями, переможцями відкритого тендеру на проведення робіт.

В робочому проекті будуть розглянуті можливі негативні впливи на всі компоненти навколишнього природного середовища та заходи по їх зменшенню, також будуть враховані екологічні, санітарно-гігієнічні, протипожежні й територіальні обмеження згідно з чинними нормативними документами. Залишковий вплив на довкілля прогнозується в межах чинного в Україні природоохоронного законодавства.

З приводу зауважень та пропозицій звертатися протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: Служба автомобільних доріг у Львівській області, 79053, м. Львів, вул. Володимира Великого, 54, тел. (032) 263-20-33, E-mail:  sl-lo@ukr.net.