Служба автомобільних доріг
у Львівській області

безпека руху

 • 19.10.2018

  Заздалегідь готуємося до зими

  На Львівщині проходить комісійне обстеження на готовність підрядних організацій до зимових примх природи. Для забезпечення безпечного проїзду на автомобільних дорогах загального користування комісія у складі представників Служби автомобільних доріг у Львівській області, Управління патрульної поліції та Державної служби надзвичайних ситуацій перевіряє, на скільки готова техніка, матеріали та робітники підрядників.

 • 4.10.2018

  Заходи з підвищення безпеки дорожнього руху на Львівщині

  На замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області в межах капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С141213 Щирець — Вербіж на ділянці с. Лани — с. Дмитре км 1+400 — км 7+400 влаштовано горизонтальну дорожню розмітку.

 • 25.09.2018

  Славомір Новак на Львівщині

  Вчора, 24 вересня, з робочим візитом Львівщину відвідав виконуючий обов’язки Голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак. Очільник Укравтодору разом з начальником Служби автомобільних доріг у Львівській області Русланом Кандибором здійснив об’їзд всіх об’єктів, на яких проводяться ремонтні та будівельні роботи на автомобільних дорогах області. Зокрема, у присутності начальника Служби та його заступника Юрія Яблонського, а також представників підрядних організацій Голова Укравтодору проінспектував проведення ремонтних робіт на автомобільній дорозі Т-14-16 Львів — Пустомити — Меденичі, яку реалізують за рахунок коштів державного інвестиційного проекту “Покращення стану автомобільних доріг загального користування Львівської області”. Адже на вказаній автомобільній дорозі дорожники виконують ремонт одночасно на кількох ділянках, а саме: капітальний ремонт в межах міста Пустомити, поточний середній ремонт — в межах смт. Щирець та реконстукцію на ділянці смт. Щирець — с. Велика Горожанка.

 • 21.09.2018
  Розбудова дорожньої інфраструктури на Львівщині.

  Розбудова дорожньої інфраструктури на Львівщині.

  У Львівській області розпочинають будівництво з’їзду з автомобільної дороги державного значення М-09 Тернопіль — Львів — Рава-Руська на автомобільну дорогу державного значення М-06 Київ — Чоп для лівоповоротного руху за напрямком Тернопіль — Чоп у м. Винники.

 • 31.08.2018
  Увага! Діти на дорозі!

  Увага! Діти на дорозі!

  Під керівництвом Служби автомобільних доріг у Львівській області підрядники активно виконували роботи для забезпечення належних та безпечних умов руху на пішохідних переходах біля навчальних закладів, що межують з автомобільними дорогами загального користування державного значення.

 • 31.08.2018

  Увага! Тимчасова зміна організації дорожнього руху.

   З метою забезпечення безпеки дорожнього руху на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-13 Львів – Самбір – Ужгород поблизу с. Спас Старосамбірського району під час проведення бойківського етнофестивалю «Карпатія», який відбудеться 2 вересня 2018 року з 14:00 до 22:00 години буде змінено організацію дорожнього руху.

 • 8.08.2018

  Водії, пам’ятайте, Вас чекають вдома!

  На замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області активно проводяться роботи для підвищення безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування.

 • 3.08.2018

  При температурі повітря понад +28 С діють тимчасові обмеження руху 

  З метою зменшення руйнувань асфальтобетонного покриття доріг Служба автомобільних доріг у Львівській області вкотре нагадує водіям та перевізникам про обмеження руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш, ніж 7 тонн при температурних показниках повітря вище +280 С в денну пору доби.

 • 30.07.2018

  Ліквідацію незаконних з’їздів на автомобільних шляхах Львівщини розпочато

  Службою автомобільних доріг у Львівській області спільно з представниками Управління патрульної поліції у Львівській області та підрядною організацією ДП “Львівоблавтодор” філією “Пустомитівська ДЕД” було проведено комісійне обстеження автомобільної дороги загального користування державного значення Західний обхід м.Львів для підвищення безпеки дорожнього руху, в тому числі, на наявність незаконних з’їздів - виїздів на прилеглі території та одночасно їх ліквідацію.

 • 25.07.2018

  Несанкціоновані з’їзди на дорогах Львівської області будуть ліквідовані

  Службою автомобільних доріг у Львівській області постійно виконуються заходи з безпеки дорожнього руху транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування державного значення, в тому числі, ліквідація несанкціонованих з’їздів — виїздів на прилеглі території. У зв’язку з інтенсивним зростанням кількості таких з’їздів, відповідно до Закону України “Про автомобільні дороги”, Службою доріг буде здійснено перевірку таких об’єктів на наявність погоджувальних документів та дозволів спільно з представниками інших служб. Згідно державних будівельних норм на таких з’їздах відсутні заходи з організації дорожнього руху, а саме: смуги гальмування та розгону, дорожні знаки, дорожня розмітка, напрямні стовпчики, освітлення та інше.