Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Реконструкція автомобільної дороги на Львівщині

Реконструкція автомобільної дороги на Львівщині

На замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області триває реконструкція автомобільної дороги Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі на ділянці смт. Щирець – с. Велика Горожанка км 28+775 – км 38+200.

Львів – Пустомити – Меденичі – це автомобільна дорога загального користування територіального значення, яка є однією із стратегічних автомобільних шляхів у Львівській області, оскільки вона проходить через три адміністративно-територіальні райони області: Пустомитівський, Миколаївський та Дрогобицький.

На вказаній ділянці автомобільної дороги шляховики здійснюють поширення дорожнього покриття до 8,5 м. На сьогоднішній день виконані роботи з поширення на протяжності 2,6 км. Крім цього, на даному відрізку влаштовано нижній шар асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім влаштуванням щебеневої основи. А також влаштовано дощову каналізацію.

Зараз на даній ділянці виконуються роботи з влаштування бортового каменю на автобусних зупинках та тротуарах, після чого дорожники розпочнуть роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетону, тротуарів та електроосвітлення.