Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Погодні умови на Львівщині сприяють ремонтним роботам

Погодні умови на Львівщині сприяють ремонтним роботам

У Львівській області продовжуються ремонтні роботи автомобільних доріг. В межах реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-16 Львів — Пустомити — Меденичі влаштовують узбіччя та траншеї під зовнішнє освітлення, а також продовжують влаштування бортового каменю.

Нагадаємо, реконструкцію вказаної автомобільної дороги розпочато в липні місяці поточного року на ділянці смт. Щирець — с. Велика Горожанка довжиною 9,4 км. Враховуючи перспективне збільшення інтенсивності руху транспортних засобів на автомобільній дорозі територіального значення, яка з’єднує м. Львів з Прикарпаттям, було прийняте рішення про необхідність збільшення пропускної здатності даного автомобільного шляху. Тому в межах реконструкції автомобільної дороги на ремонтній ділянці дорожники виконують поширення проїзної частини із 7 м до 8,5 м, відповідно, ділянка км 28+775 - км 38+200 (смт. Щирець — с. Велика Горожанка) буде відповідати параметрам автомобільної дороги ІІ категорії. Зазначимо, до реконструкції дана ділянка відповідала параметрам ІІІ категорії.

Станом на сьогоднішній день поширено проїзну частину та влаштовано нижній шар асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім посиленням основи на протяжності 2,6 км. Також влаштовано дощову каналізацію.

Замовник робіт — Служба автомобільних доріг у Львівській області.