Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан проїзду автомобільними дорогами загального користування Львівської області на 05.02.2018

Інформація про стан проїзду автомобільними дорогами загального користування Львівської області на 05.02.2018

Проїзд автомобільними дорогами загального користування забезпечено в повному обсязі.

Сильні снігопади  та хуртовини, снігові замети, пориви вітру вкотре випробували готовність дорожників Львівщини до негоди. Снігові намети в горах подекуди сягали понад 35 сантиметрів  висоти.

Дорожні служби Львівської області під час проходження негоди працювали в посиленому режимі цілодобово, для забезпечення безпечного проїзду та ліквідації наслідків негоди, очищаючи автодороги Львівщини від снігового полону, щоб жителі та гості області могли вчасно та безпечно  користуватись транспортом та подорожувати.

03.02.2018р. працювала 181 одиниця снігоприбиральної  техніки, 281 дорожніх працівників , використано за добу 2009 т піщано-соляної суміші.

04.02.2018р. підрядними організаціями залучено 175 одиниць техніки, задіяно 336 дорожніх працівників. Підрядними організаціями за добу використано 2 159 т  піщано-соляної суміші.

Станом на 05.00 05.02.2018р. задіяно 91 одиниць техніки, 185 дорожніх працівників, використано 280 т піщано-соляної суміші.

Особливо негода вирувала в гірських районах: хуртовини та налипання мокрого снігу. Такі умови ускладнювали роботу дорожників, однак  попри всі негаразди старенька, але перевірена та доведена до ладу снігоприбиральна техніка вдень і вночі працювала, очищаючи наші дороги від снігу.

Однак, дорожники Львівщини із завданням впорались. Негода не змогла паралізувати рух транспорту.

Нагадуємо, в зимовий період  на дорогах області діє 51 пункт відстою  великовантажного транспорту.

Служба автомобільних доріг у Львівській області нагадує: під час роботи снігоприбиральної техніки водії повинні забезпечити безперешкодний рух спецтехніки та не створювати заторів.