Служба автомобільних доріг
у Львівській області

» Прес-центр » новини » Безпека дорожнього руху – один з пріоритетів львівських дорожників

Безпека дорожнього руху – один з пріоритетів львівських дорожників

Служба  автомобільних доріг у Львівській області задля безпеки учасників дорожнього  руху на автошляхах Львівщини протягом 2017 року проводила роботи з покращення організації безпеки руху: освітлення нерегульованих пішохідних переходів, встановлення, ремонт та відновлення бар’єрного огородження, встановлення та заміна дорожніх знаків, встановлення світлофорів, поновлення дорожньої розмітки та смуг пішохідних переходів тощо.

Задля  збереження життя та здоров’я  учасників дорожнього руху, зниження рівня дорожньо-транспортного травматизму, в межах населених пунктів Львівської області виконано роботи з влаштування освітлення 150 пішохідних переходів автомобільних доріг загального користування. В шести населених пунктах влаштовано зовнішнє освітлення загальною протяжністю 13,07 км. Також, протягом 2017 року дорожниками встановлено та замінено існуючих 3155 шт. дорожніх знаків маршрутного орієнтування та індивідуального проектування;  встановлено 13 830 м. п бар’єрного огородження, відремонтовано 12 600 м. п бар’єрного огородження; збудовано та відремонтовано 4 800 м. п тротуарів; встановлено 5 од нових світлофорних об’єктів, відремонтовано 4 од  існуючих світлофорних об’єкти тощо.

Окрім того, для збереження автомобільних доріг загального користування Львівської області від руйнування внаслідок руху великовагових транспортних засобів , Службою автомобільних доріг у Львівській області проведені роботи з ремонту та влаштування п’яти майданчиків для роботи пересувного габаритно-вагового комплексу, а саме:

  1. М-06 Київ-Чоп км 529 (с.Гамаліївка);
  2. М-06 Київ-Чоп км 598 (межа Стрийського та Миколаївського району);
  3. М-09 Тернопіль-Львів-Рава Руська км 111 (м.Винники).
  4. М-10 Львів-Краковець км 10 (с.Рясна Руська);
  5. Н-13 Львів-Самбір-Ужгород км 11 (с.Лапаївка).

Нагадуємо, недотримання правил дорожнього руху, перевищення швидкості, недотримання правил обгону та виїзд на зустрічну смугу часто призводять до ДТП, внаслідок яких травмуються та гинуть люди, нищаться автомобілі та об’єкти дорожньої інфраструктури, зокрема бар’єрне огородження (відбійники) тощо. Водії, будьте пильними та дотримуйтесь правил дорожнього руху!